Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Navitel

Firma NAVITEL® oferuje swoim klientom najwyższej jakości: nawigacje GPS, wideorejestratory samochodowe, tablety, urządzenia combo, systemy AV i mapy nawigacyjne. 

Nawigacje GPS oferują precyzyjne i dokładne wskazówki nawigacyjne, dzięki czemu podróżowanie staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Wideorejestratory samochodowe zapewniają bezpieczeństwo na drodze i nagrywają wszystkie wydarzenia wokół pojazdu. Tablety i urządzenia combo to wszechstronne urządzenia, które umożliwiają korzystanie z różnych funkcji, takich jak nawigacja, multimedia, czy komunikacja. Systemy AV oferują wysoką jakość dźwięku i obrazu, zapewniając doskonałą rozrywkę w samochodzie.

Mapy nawigacyjne są regularnie aktualizowane, aby zapewnić użytkownikom najnowsze informacje o drogach i obiektach na trasie. Dzięki nim podróżowanie staje się bezpieczniejsze i bardziej efektywne.

Firma zapewnia swoim klientom kompleksowe rozwiązania nawigacyjne, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki tym produktom można cieszyć się komfortową podróżą, bez obaw o nawigację i bezpieczeństwo na drodze.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Akcesoria
Wyposażenie warsztatów