Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Telwin

Telwin od ponad 55 lat jest czołowym producentem spawarek, systemów tnących, ładowarek i rozruszników akumulatorów na całym świecie.

Firma oferuje szeroką gamę produktów, która nie ma sobie równych pod względem różnorodności i bogactwa. Produkty Telwin są dostosowane do różnych dziedzin produkcji, od motoryzacji po przemysł, od budownictwa po stocznie, od działów profesjonalnych po majsterkowanie. Firma oferuje najnowocześniejsze, innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które poprawiają wydajność, optymalizują czas interwencji, minimalizują koszty operacyjne i zawsze gwarantują doskonałą wydajność w każdych warunkach operacyjnych. 

Siedziba firmy Telwin to centrum systemu, które nieprzypadkowo nazywane jest "Domem Spawalnictwa". Znajduje się tam wiele nowoczesnych zakładów produkcyjnych, linii zrobotyzowanych, wyspecjalizowanych laboratoriów rozwojowych i testowych, zautomatyzowanych sklepów, obszarów szkoleniowych i demonstracyjnych. W tej ultranowoczesnej siedzibie pracuje ponad 250 współpracowników, którzy tworzą zgrany i zwycięski zespół.

Strategia firmy Telwin koncentruje się na innowacjach, zaawansowanych badaniach i zrównoważonym doskonaleniu. To podstawowe filary jej światowego przywództwa, potwierdzone przez wielu klientów, którzy do dziś wyrażają swoją lojalność. Telwin od samego początku stawia na bardzo szczególne relacje ze swoimi klientami i udowadnia, że jest niezłomnym partnerem, na którym zawsze można polegać. Firma zagwarantuje przez cały czas doskonałą obsługę, wykwalifikowaną pomoc, szybką i wyczerpującą odpowiedź oraz informacje i wsparcie szkoleniowe, które ułatwiają pracę tym, którzy zdecydowali się polegać na znaku towarowym Telwin. Wszystko to podyktowane jest zasadami jakości, w tym jakością systemu firmy z jego certyfikacją ISO9001, jakością produktu gwarantowaną przez wiele międzynarodowych jednostek certyfikujących, oraz jakością postępowania zapewnioną przez zasady etyczne, które są wspólne dla całej firmy.


Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Wyposażenie warsztatów
Wyposażenie warsztatów