Asortyment serwis klimatyzacji

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części 1

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części

katalog części pdf
katalog części www 1
katalog części 1

Klimatyzacja to dzisiaj podstawowe wyposażenie większości samochodów ciężarowych TIR oraz autobusów. Wymaga jednak okresowych przeglądów i serwisowania, dlatego w sklepach stacjonarnych Autos oferujemy serwis klimatyzacji w korzystnych cenach od renomowanych producentów, takich jak Sun, Bosch czy Waeco. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, z której z pewnością wybiorą Państwo swoje nowe akcesoria samochodowe.

Sprzedaż i serwis klimatyzacji samochodów ciężarowych marek: MAN, DAF, VOLVO, SCANIA, IVECO, RENAULT, MERCEDES, SETRA, BOVA, NEOPLAN, VAN HOOL, SOLARIS, SOLBUS, CASE, DEUTZ FAHR, NEW HOLLAND, JCB, JOHN DEER, CATERPILLAR.

W naszej ofercie znajdują się akcesoria do obsługi układów klimatyzacji, identyfikacja i odzysk czynnika chłodniczego, urządzenia i narzędzia do obsługi klimatyzacji, materiały eksploatacyjne do obsługi układu klimatyzacji, stacje do obsługi klimatyzacji, testery układów klimatyzacji, urządzenia do czyszczenia układu klimatyzacji i dezynfekcji klimatyzacji, urządzenia i narzędzia do badania nieszczelności oraz urządzenia i narzędzia do obsługi układu klimatyzacji.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz