Podzespoły układu chłodzenia do maszyn budowlanych

Układ chłodzenia jest jednym z najważniejszych w pojazdach, gdyż pełni on rolę obniżania temperatury roboczej silnika i utrzymuje ją na odpowiednim poziomie, pozwalającym na prawidłową pracę całej maszyny budowlanej. Jednak do prawidłowego funkcjonowania układu chłodzenia niezbędne są podstawowe podzespoły. W naszym sieci Autos znajduje się szeroki ich wybór od wiodącego producenta w tej dziedzinie, min. NRF oraz KMP.

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części 1

Pompy wody do maszyn budowlanych

Pompy wody do maszyn budowlanych dostępne w Autos odgrywają kluczową rolę w chłodzeniu silników, gdyż ich zadaniem jest zapewnienie stałego obiegu cieczy chłodzącej w całym układzie napędowym.

Termostaty do maszyn budowlanych

Termostaty do maszyn budowlanych to jedne z głównych elementów układu chłodzenia silnika, gdyż pomimo ich prostej budowy, odgrywają niezwykle ważną rolę polegającą na regulowaniu temperatury cieczy chłodzącej.

Przewody układu chłodzenia do maszyn budowlanych

Bez przewodów układu chłodzenia do maszyn budowlanych niemożliwe byłoby jego poprawne działanie. Służą one bowiem do doprowadzania i odprowadzania cieczy chłodzącej z silnika do chłodnicy.

Chłodnice do maszyn budowlanych

Chłodnice do maszyn budowlanych to podstawowe ogniwo całego układu chłodzenia. Służy do zapewnienia właściwej temperatury pracy jednostki napędowej, gdyż ma na nią bezpośredni wpływ.

Aby zapytać o dostępność produktu, skontaktuj się z jednym z oddziałów AUTOS:

NOWY
            KATALOG CZĘŚCI
DO MASZYN BUDOWLANYCH
FILIE

FILIE XLS
Pobierz