Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Konsultant- Wdrożeniowiec - Solec Kujawski

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Od kandydatów oczekujemy
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedzy z zakresu procesów biznesowo-systemowych
  • Umiejętności analizy powiązań systemowych
  • Umiejętności wykazywania inicjatywy
  • Umiejętności analitycznego myślenia, sprawnego formułowania myśli na piśmie
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Samodzielności, odpowiedzialności, komunikatywności
  • Praktycznej znajomości narzędzi Microsoft Office
  • Znajomości narzędzi Atlassian-mile widziane
  • Umiejętności modelowania procesów biznesowych w notacji BPMN, UML-mile widziane
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie
  • Udział w projektach wdrożeniowych systemów klasy BPM, ERP, WMS, CRM, DMS
  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowo-systemowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowej
  • Tworzenie specyfikacji wymagań systemowych
  • Współpraca z Liderami wskazanych projektów
  • Udział w spotkaniach analitycznych wraz z prowadzeniem dokumentacji ze spotkań
  • Konfiguracja systemów informatycznych klasy BPM
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego
Zainteresowanym oferujemy
  • Wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Bony świąteczne,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Przyjazną atmosferę i wspierających przełożonych,
  • Pracę w nowoczesnej, stabilnej firmie z długoletnią tradycją i wiodącą pozycją na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Fundusz oszczędnościowy,
  • Preferencyjne pożyczki,
  • Zniżki dla pracowników na produkty oferowane przez firmę,
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@autos.com.pl

*Dodaj CV (.pdf, .docx, .doc)
Zgoda jest polem wymaganym, jeśli chcesz wysłać wiadomość prosimy o zaznaczenie.