Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Jaltest

Jaltest jest wiodącym producentem wśród testerów, przeznaczonych do diagnostyki sterowników w pojazdach użytkowych. Innowacyjne i inteligentne testery Jaltest to produkt najwyższej jakości – testery są łatwe w obsłudze, umożliwiają sprawdzenie systemów w pojazdach, jak:

- ciężarówki

- przyczepy/naczepy

- autobusy

- maszyny budowlane

- maszyny rolnicze

- samochody dostawcze


Tester do ciężarówek Jaltest idealnie sprawdzi się zarówno w ciężarówkach Euro 6, jak Euro 8. Jaltest to lider w diagnostyce ciężarówek – zwłaszcza dzięki temu, że pokrywa się z wieloma systemami stosowanymi w tego typu pojazdach. Zapraszamy do zapoznania się z opisem testera do ciężarówek Jaltest. Cena jest atrakcyjna nie tylko dla produktu przeznaczonego dla aut ciężarowych, ale także dla pozostałych typów pojazdów. Produkty diagnostyczne Jaltest zdominowały również rynek przyczep/naczep, pracujących na systemach Wabco, Haldex, Knorr-Bremse.


Autobusy to bardzo skomplikowane pojazdy w aspekcie diagnozy – powodem jest ich różnorodność. Autobusy dzielą się na miejskie, turystyczne, dalekobieżne, szkolne, lotniskowe, mikrobusy, a także autobusy specjalne wykorzystywane przez policję czy straż pożarną. Wszystkie te pojazdy różnią się od siebie, wydawałoby się zatem, że do każdego z nich potrzebny jest inny komputer diagnostyczny. Jednak nowe technologie zastosowane w specjalistycznym sprzęcie Jaltest, pozwalają na przegląd elektroniczny każdego z wymienionych pojazdów.


Maszyny rolnicze i budowlane to pojazdy, do których stale wprowadza się nowe technologie – jest to mocno rozwinięty obszar rynku w obszarze technicznym – co ściśle wiąże się z wykonywaniem diagnoz takich pojazdów. Oprogramowanie Jaltest ułatwia pracę z takimi maszynami.


Jaltest to intuicyjne rozwiązanie diagnostyczne również dla lekkich samochodów diagnostycznych. Również w tym wypadku oprogramowanie pokrywa się z większością marek i modeli samochodów.


Firmę cechuje wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu produkt - Jaltest to doskonałe narzędzie diagnostyczne – uniwersalne i obejmujące wiele funkcji. Dzięki urządzeniu można między innymi:

- poznać lokalizację gniazda diagnostycznego, oraz dowiedzieć się, do którego przewodu należy podpiąć urządzenie

- zdiagnozować pojazd – poznać usterki, wraz z informacją na temat lokalizacji uszkodzenia

- zdiagnozować poszczególne elementy systemu elektronicznego pojazdu

- podejrzeć wartości pomiarowe (ciśnienie; napięcie i inne)

- kalibrować nowe komponenty


Jaltest to produkt o globalnym zasięgu – warsztaty na całym świecie korzystają z możliwości diagnostycznych Jaltest – między innymi Europa, Azja, Ameryka Południowa, Ameryka Północna etc. Zadowolenie klientów i sprzedaż na bardzo szeroką skalę mówią same za siebie – Jaltest to bezkonkurencyjny lider w systemach diagnostycznych.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Wyposażenie warsztatów

Poradnik

UWAGA! Pomagamy redukować koszty działalności!
Zanim odpowiemy jak, zadaj sobie cztery podstawowe pytania:Ile kosztowała Cię ostatnia awaria w trasie?Jak długo czekałeś na naprawę w serwisie?Ile frachtów przez to straciłeś?Ile razy wracałeś do warsztatu po nieprawidłowo wykonanej naprawie?Rozwiązaniem, które pomoże Ci zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze jest wielomarkowy tester diagnostyczny Jaltest. Używając go, jesteś w stanie nie tylko zdiagnozować usterki w swoim taborze, ale również skutecznie je usunąć. Zalety testera diagnostycznego Jaltest dają bardzo szerokie możliwości m. in. Przy nas Twoi mechanicy rozwiną skrzydła, a Ty będziesz mógł cieszyć się z szybszego usuwania awarii. A co z kosztami? Oto, dlaczego mówimy o redukcji kosztów.
Komputer diagnostyczny - niezbędne narzędzie w nowoczesnym warsztacie
Coraz więcej pojazdów użytkowych wyposażonych jest w podzespoły elektroniczne. Już nie tylko sterowanie szybami odbywa się elektronicznie. Poduszki powietrzne, silnik czy hamulce to tylko kilka elementów, których sterowanie również odbywa się za pomocą elektroniki. W świetle tych zmian warsztat, żeby móc wykonać szybką i dokładną usługę musi mieć w swojej ofercie możliwość wykonania diagnostyki komputerowej. Firma Autos odpowiadając na potrzeby warsztatów przygotowała obszerną ofertę dotyczącą komputerów diagnostycznych. Obserwując wybory klientów widać, że największym uznaniem cieszy się diagnostyka wielomarkowa Jaltest hiszpańskiej firmy Cojali.
Moduł MHE - dedykowany wózkom widłowym
Kiedy w 2020 roku ostatni raz spotykaliśmy się z użytkownikami testera Jaltest na cyklicznym szkoleniu związanym z diagnostyką, pytaliśmy, co można poprawić/rozwinąć w oprogramowaniu, aby było jeszcze bardziej użyteczne i wartościowe dla naszych klientów. Wśród wielu odpowiedzi najbardziej popularną okazało się - dołożyć możliwość podłączenia i zdiagnozowania wózków widłowych. Mocno nas to zdziwiło, jednakże duża ilość tych głosów sprawiła, że koledzy z firmy Cojali - producenta testera Jaltest, wzięli sobie do serca opinie klientów. Dziś możemy śmiało ogłosić owoce tych rozmów. Otóż w wersji oprogramowania diagnostycznego 21. in. Linde, Jungenrich, Stihl, Bobcat, Manitou i wielu innych.