Ponad 30 lat na rynku

105 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Milwaukee

MILWAUKEE® to wiodący producent elektronarzędzi heavy-duty, akcesoriów i środków ochrony indywidualnej dla profesjonalistów na całym świecie. 

Firma została założona w 1924 roku i od tamtej pory koncentruje się na produkcji najlepszych narzędzi heavy-duty, które łączą innowacje z wydajnością i zapewniają bezpieczeństwo i wygodę pracy. Marka Milwaukee kojarzy się dziś z najwyższą jakością, trwałością i niezawodnością w branży narzędziowej dla profesjonalistów. 

Poradnik

Szlifierka kątowa MILWAUKEE M18 - którą wybrać i jakie ma zalety?
Szlifierka kątowa należy do topowych rozwiązań używanych przez mechaników. Poszczególne modele tego narzędzia różnią się parametrami, zastosowaniem i dodatkowymi ulepszeniami. Jedno jest pewne – w szerokiej ofercie szlifierek MILWAUKEE® każdy mechanik znajdzie narzędzie, które będzie w pełni odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Szlifierki idealne do Twojego warsztatu - przetestowaliśmy je dla Ciebie!Aby pokazać Wam czym tak naprawdę różnią się poszczególne modele, postanowiliśmy specjalnie dla Was porównać kilka rodzajów szlifierek M18 oferowanych w naszej sieci przez tego amerykańskiego producenta. Chcesz zobaczyć wynik porównania? Obejrzyj nasze video z testów. com.
Narzędzia do zadań specjalnych
A gdybym Państwu powiedział, że kluczem udarowym zasilanym akumulatorem można odkręcić np. koło w ciężarówce?Brzmi jak herezja, a jednak firmie Milwaukee udało się stworzyć narzędzie wymarzone do pracy w mobilnym serwisie ciężkich pojazdów. Klucz udarowy zasilany bateriami wykonanymi w technologii Fuel zapewniającymi odpowiednie zasilanie narzędziom, w połączeniu z mechanizmem bezszczotkowym świadczą na pewno o innowacyjności, ale również o bezawaryjności jaką charakteryzują się produkty Milwaukee. KLUCZ UDAROWY 3/4" AKUMULATOROWY (A: 226030)Zalety akumulatorowego klucza udarowego stają się bardziej zauważalne kiedy spojrzymy na to, jak w tej chwili wygląda praca serwisu mobilnego. Zapraszamy!
Szybko i wygodnie z kompaktową lutownicą marki Milwaukee
Nową mobilną lutownicę, zasilaną akumulatorem M12, cechuje szybka gotowość do pracy. W zależności od temperatury otoczenia grot rozgrzewa się do 400 °C w czasie zaledwie 18–30 sekund. Dodatkowo jest ona poręczna i lekka. Wraz z baterią 2,0 Ah waży 0,5 kg. Specjaliści z Milwaukee zadbali również o ergonomię nowej lutownicy. Urządzenie ma obrotową głowicę umożliwiającą pracę w jednym z trzech blokowanych położeń: w ustawieniu prostym (styl pióra, czyli 0°), w ustawieniu skośnym (45°), w ustawieniu pistoletowym (90°). Lutownica doskonale wpasowuje się w dłoń. Podczas lutowania ręcznego dzięki miękkim, antypoślizgowym okładzinom, tzw. soft grip, manipulowanie urządzeniem nie stwarza najmniejszych problemów. A:226120