Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Wesem

Firma polska WESEM od 1977 roku specjalizuje się w produkcji oświetlenia do samochodów, pojazdów rolniczych i maszyn budowlanych.

Wysoką jakość lamp WESEM gwarantuje wykwalifikowana kadra specjalistów, nowoczesny park maszynowy, własny dział badawczo-rozwojowy i doskonale wyposażone laboratorium kontrolno-pomiarowe. Produkty WESEM projektowane i wytwarzane w Polsce łączą nowoczesne wzornictwo z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Ich doskonały stosunek jakości do ceny sprawia, że są montowane w pierwszym wyposażeniu przez licznych producentów pojazdów oraz oferowane przez hurtownie części zamiennych z różnych zakątków świata. Produkty WESEM są obecne na rynkach Europy, Azji i Ameryki.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Oświetlenie
Części do:Maszyn budowlanych
Akcesoria

Poradnik

WESEM - oświetlenie LED do pojazdów wolnobieżnych i ciężkiego osprzętu
WESEM - oświetlenie LED do pojazdów wolnobieżnych i maszyn budowlanych - jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort pracy. Rosnąca popularność lamp LED dotarła także do sektora maszyn budowlanych i pojazdów przemysłowych. Wielu użytkowników decyduje się na wymianę lamp halogenowych na lampy LED lub szuka możliwości doświetlenia obszaru w obrębie pojazdu w celu podniesienia bezpieczeństwa i komfortu pracy. Grupą produktów oświetleniowych, które najczęściej znajdują zastosowanie w sektorze budownictwa są lampy robocze. Ze względu na trudne warunki w jakich muszą pracować maszyny budowlane, dobierając oświetlenie należy zadbać i zwrócić uwagę na cechy produktów, które gwarantują ich niezawodność. in. com
Co powinieneś wiedzieć zakładając dodatkowe oświetlenie na swoim samochodzie i chcesz go używać na drogach publicznych?
Ze względu na porę roku i potrzebę dodatkowego oświetlenia użytkownicy i właściciele samochodów ciężarowych z chęcią inwestują w dodatkowe reflektory, które usprawniają codzienną pracę jaką jest przewóz towarów podczas długodystansowego transportu, załadunek i rozładunek lub prace porządkowe na drogach. Na pojeździe można instalować dodatkowe oświetlenie, ale żeby można było go używać na drogach publicznych lampy muszą posiadać stosowne homologacje. Wymagania w tym zakresie i sposób montażu świateł regulują przepisy regulaminu EKG ONZ. Określone są w nich ilości oraz rozmieszczenie świateł w samochodzie zarówno obowiązkowych jak nieobowiązkowych. Dla lamp drogowych jest to litera „R”.