Nie ładujesz, nie jedziesz.

Nie ładujesz, nie jedziesz.

Długie trasy, krótkie postoje, codzienne funkcjonowanie takie jak gotowanie czy ładowanie sprzętów elektronicznych. Tak wygląda codzienność pracy w samochodach ciężarowych. Taki tryb powoduje duże obciążenie akumulatorów i sprawia, że szybciej się zużywają. Nikt na pewno nie chciałby niepożądanej awarii z powodu Można przedłużyć jednak zadbać o jego żywotność i wydłużyć czas użytkowania.
Wraz z wiodącymi producentami: Banner, Bosch, Exide powstała akcja Nie ładujesz, nie jedziesz! Dzięki niej, dowiecie się m. in. co należy zrobić, aby jak mniej obciążać akumulator podczas postoju, czy też jak o niego dbać by trzeba było się obawiać jego awarii.

Specjaliści techniczni marek Bosch i Banner przygotowali dla Was specjalne poradniki. Warto się z nimi zapoznać i cieszyć dłuższym życiem Waszego akumulatora. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z możliwości przetestowania akumulatora w swoim pojeździe.

Nie ładujesz, nie jedziesz.

Oddziały Autos w całej Polsce zostały wyposażone w profesjonalne testery, które pomogą w odpowiedzi na pytanie w jakim stanie jest Wasz akumulator? Pracownicy sklepów pomogą w testowaniu, a w razie potrzeby doładują baterię dzięki specjalnym ładowarkom.

W ramach akcji, producenci przygotowali dla Was również liczne promocje gadżetowe. Warto śledzić naszą stronę, ponieważ regularnie będą się pojawiać nowe akcje promocyjne. Więcej szczegółów znajdziecie na podstronie promocyjnej.

Partnerzy akcji:

Nie ładujesz, nie jedziesz.Nie ładujesz, nie jedziesz.Nie ładujesz, nie jedziesz.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz