Szkolenia Autos dla mechaników wracają po wakacjach

Za nami wakacyjna przerwa, ale już wracamy z najnowszą ofertą profesjonalnych szkoleń przygotowanych dla Państwa na drugą połowę 2016 roku.

szkolenia autos

Już drugi rok z rzędu oferujemy Państwu szkolenia, które pomogą zarówno właścicielom warsztatów jak i mechanikom w osiągnięciu trafnej diagnostyki i dobrze wykonanej usługi, która przekłada się jednoznacznie na zadowolenie klienta i zysk dla serwisu. Przygotowaliśmy szeroki zakres szkoleń teoretycznych i praktycznych dla mechaników chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, m. in. z zakresu pneumatyki, układów benzynowych, diagnostyki, skrzyń biegów czy komfortu.

Jednym ze szkoleń zaplanowanych na wrzesień jest m.in. szkolenie dotyczące aktualizacji TEBS, realizowane w związku ze zmianą dotyczącą kodów PIN wprowadzaną przez Knorr-Bremse. Jest to szkolenie dedykowane głównie dla posiadaczy oryginalnych testerów diagnostycznych EcuTalk tej marki, którzy od 1 lipca mogli zauważyć, że kody TEBS GEN 2 nie są już aktywne. Zmiana nastąpiła ze względu na bardzo szybki rozwój układów hamulcowych i z tego względu dotychczasowe kody zostały unieważnione.

Szkoleniowa oferta Autos odpowiada na bieżące potrzeby praktyków. Więcej szczegółów na temat szkolenia aktualizacyjnego TEBS i pozostałych szkoleń dostępnych w sieci Autos w drugiej połowie 2016 roku znajdą Państwo na dedykowanej stronie szkolenia.autos.com.pl.

Szkolenia Autos wrzesień 2016r.

tabela szkolenia mechaników
Data dodania: 5.09.2016r.
NEWSLETTER
newsletterChcesz otrzymywać informacje o najbliższych szkoleniach...
Zapisz się