Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Dostępne w ofercie firmy Autos skrzynie biegów oraz części i całe skrzynie biegów do TIRa są nieodzownymi elementami każdego pojazdu. Gwarantujemy wysoką jakość i udany zakup, a wszystko za sprawą jakości naszego asortymentu. Części i podzespoły do skrzyni biegów i mostów przystosowane zostały do samochodów ciężarowych (TIR). Są to części do skrzyni biegów w samochodzie ciężarowym, a więc wysokiej klasy podzespoły znanych producentów: CEI, ZF, Kaçmazlar, Meritor, SKF, FAG czy Fersa. Wytrzymałość, jak i możliwość długiej eksploatacji to ich główne cechy. Sprzedaż części i podzespołów, takich jak skrzynie biegów i mostów do ciężarówek marek: MAN, DAF, VOLVO, SCANIA, IVECO, RENAULT, MERCEDES, SETRA, BOVA, NEOPLAN, VAN HOOL, SOLARIS, SOLBUS, CASE, DEUTZ FAHR, NEW HOLLAND, JCB, JOHN DEER, CATERPILLAR.


Wybierz sprawdzone części od cenionych dostawców

Punkty sprzedaży naszej firmy znajdują się w wielu miejscach w Polsce, Czechach czy na Słowacji. Dzięki temu będziesz miał możliwość szybkiego zakupu niezbędnych zamienników. Każdy wie, że niezwykle ważna jest jakość części dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy pewni, że dostępne u nas części spełnią Państwa wszelkie wymagania.

Automatyczna skrzynia biegów - części

Automatyczna skrzynia biegów jest wygodnym rozwiązaniem dla kierowców. Niestety niektóre jej części i podzespoły częściej ulegają awarii. Przykładem może być sprzęgło hydrokinetyczne. Jest to jedna z najważniejszych części skrzyni biegów, dlatego po wymianie powinna być wysokiej jakości. 

Koła zębate skrzyni biegów - części

W asortymencie sklepu Autos znajdziesz części do samochodów ciężarowych (TIR). Koła zębate skrzyni biegów odpowiadają za prawidłową pracę całego układu. Ten niezwykle ważny element powinien mieć wysoką jakość. Proponujemy koła zębate wykonane z trwałych materiałów, pochodzące od cenionych producentów. Oprócz jakości w naszych punktach sprzedaży czekają na Państwa atrakcyjne oferty za koła zębate i nie tylko.

Łożyska skrzyni biegów - części

Podczas długiej, intensywnej eksploatacji części i podzespoły skrzyni biegów ulegają awarii lub zużyciu. Wraz z Autos zaradzisz problemom ze skrzynią. W naszym asortymencie znajdą Państwo łożyska skrzyni biegów, które po wymianie będą pracować bez zarzutów. Współpracujemy z największymi producentami części na świecie, a oferowane przez nas zestawy łożysk przystosowane są do samochodów ciężarowych (TIR). 

Obudowa skrzyni biegów - części

Obudowa skrzyni biegów zabezpiecza cały układ przed uszkodzeniami, jak i dostawaniem się do środka zanieczyszczeń, kurzu czy piasku. Kupując tą część w ofercie punktów sprzedaży Autos mają Państwo pewność, że wybiera się jakość. Oferujemy obudowy do samochodów ciężarowych (TIR). 

Części do przełączania skrzyni biegów

Części do przełączania w skrzyni biegów to najważniejsze elementy całego układu. Bez nich zmiana biegów podczas jazdy nie byłaby możliwa. Stąd też w ofercie firmy Autos znajduje się tyle elementów od znanych i cenionych na całym świecie producentów, dostępne w korzystnej cenie i wysokiej jakości. Elementy są kompatybilne ze skrzyniami samochodów ciężarowych (TIR). 

W ramach asortymentu i części do przełączania biegów w skrzyni znajdziecie Państwo części i podzespoły z podkategorii: cięgno drążka zmiany biegów, drążek zmiany biegów, dźwignia zmiany biegów (lewarek), gałka dźwigni zmiany biegów, linka dźwigni zmiany biegów, mocowanie drążka zmiany biegów, osłona dźwigni zmiany biegów, przegub kulisty drążka zmiany biegów, przełączanie biegów (zewnętrzne), siłownik lewarka skrzyni biegów, tłok cylindra, tulejka zmiany biegów, widełki przełączające, zestawy naprawcze mechanizmu zmiany biegów, zestawy naprawcze dźwigni zmiany biegów. 

Przekładnia planetarna skrzyni - części

Skrzynia biegów to jeden z najważniejszych podzespołów w całym samochodzie. Jej części powinny być więc wytrzymałe i świetnie wykonane. Oferujemy Państwu przekładnie skrzyni biegów od znanych dostawców. Zawsze możecie wymienić ją Państwo u nas na wysokiej klasy model, który wytrzyma trudy eksploatacji. Wszelkie części z tej kategorii przystosowane są dla samochodów ciężarowych (TIR). 

W ramach asortymentu do przekładni skrzyni biegów znajdziecie Państwo części i podzespoły z podkategorii: flansza skrzyni biegów, koło centralne przekładni planetarnej, koło zewnętrzne przekładni planetarnej, łożysko przekładni planetarnej, obudowa zaworu przekładni planetarnej, pierścień zabezpieczający, sworzeń satelity przekładni planetarnej, zawór przekładni planetarnej, zestaw naprawczy przekładni planetarnej. 

Sterowanie mechanicznej skrzyni biegów - części

Zmiana biegów jest możliwa dzięki odpowiedniemu sterowaniu. Sterowanie mechanicznej skrzyni biegów jest ogromnie ważne, także wszelkie części i podzespoły do niego oferujemy w punktach sprzedaży firmy Autos. Nasze części sprowadzane są więc tylko od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje długi czas eksploatacji i wysoką jakość przy stosunkowo korzystnej cenie. Wszelkie części sterowania skrzynią biegów przystosowane są do samochodów ciężarowych (TIR). 

W ramach asortymentu do sterowania mechanicznej skrzyni biegów znajdziecie Państwo części i podzespoły typu czujniki i zawory. 

Synchronizatory do skrzyni biegów - części

Wybierając synchronizatory do skrzyni biegów z oferty Autos masz pewność odnośnie jakości ich wykonania. Sprowadzamy je bowiem od cenionych dostawców. Oferujemy je w korzystnych cenach, co z pewnością wielu zadowoli. Wyprodukowane są przy użyciu najnowszych technologii i materiałów wysokiej klasy. Zapewnią sprawną pracę układu skrzyni biegów samochodu ciężarowego (TIR). 

W ramach asortymentu do synchronizatorów do skrzyni biegów znajdziecie Państwo części i podzespoły z podkategoriach: element blokujący synchronizatora, element synchronizatora, piasta synchronizatora, pierścień synchronizatora, stożek synchronizatora, synchronizator, tuleja przesuwna synchronizatora. 

Uszczelka skrzyni biegów - części

W skrzyni biegów znajdują się elementy, które odpowiadają za wiele procesów. Jednym z nich jest uszczelka skrzyni biegów, która ma za zadanie chronić olej hydrauliczny przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Dzięki niej olej nie będzie również wyciekał. Stąd jest to ważny element, który powinien być wykonany z wysokiej klasy materiałów. Zapraszamy więc do jego zakupu w sieci sklepów Autos. Oferujemy uszczelkę do samochodów ciężarowych (TIR). 

W ramach asortymentu uszczelek skrzyni biegów znajdziecie Państwo części i podzespoły z podkategorii: oring skrzyni biegów, uszczelka skrzyni biegów, uszczelniacz skrzyni biegów, uszczelniacz wałka sprzęgłowego wejściowy, zestaw uszczelek skrzyni biegów, zestaw uszczelniaczy skrzyni biegów, zestaw uszczelniaczy wałka sprzęgłowego. 

Wałek skrzyni biegów - części

Wybierając wałek skrzyni biegów dostępny w ofercie punktów sprzedaży firmy Autos, zyskuje się gwarancję otrzymania wytrzymałego elementu. Zapewniamy o jego starannym wykonaniu. Sprowadzamy bowiem części od znanych i cenionych na rynku producentów. Wałek przystosowano do samochodów ciężarowych (TIR). Sprawdzi się w długim użytkowaniu. 

W asortymencie wałka skrzyni biegów znajdziecie Państwo następujące elementy: rurkę smarującą, tulejkę zębatą wałka skrzyni biegów, wałek główny skrzyni biegów, wałek pośredni skrzyni biegów, wałek wejściowy/sprzęgłowy, wałek wyjściowy skrzyni biegów, zabezpieczenie wałka głównego. 

Wybierak skrzyni biegów - części

Gdzie znaleźć sprawdzony wybierak skrzyni biegów, który nie będzie sprawiał najmniejszych problemów przez długi okres eksploatacji? Zdecydowanie w ofercie firmy Autos - pierwszej klasy wybieraki, wykonane przez najlepszych producentów na świecie. Zapewniamy wysoką jakość i wytrzymałość elementu. Polecamy go do samochodów ciężarowych (TIR). 

W ramach asortymentu wybieraka skrzyni biegów znajdziecie u nas Państwo elementy i podzespoły skrzyni biegów, takie jak: element zabezpieczający wybieraka, osłona wybieraka, uszczelniacz wybieraka, wałek wybieraka. 

Zawieszenie skrzyni biegów - części

W punktach sprzedaży naszej firmy znajdziecie Państwo wyjątkowy asortyment do samochodów ciężarowych (TIR). Świetnym przykładem może być zawieszenie skrzyni biegów, które jest niezbędnym elementem każdego układu w pojeździe. To dzięki niemu skrzynia będzie działać prawidłowo. W razie awarii warto wymienić zawieszenie na oryginalny zamiennik, jaki oferujemy. Sprowadzamy części od cenionych producentów, więc o jakość nie trzeba się martwić. 

W ramach asortymentu zawieszenia skrzyni biegów znajdziecie u nas Państwo części i podzespoły typu: elementy mocowania skrzyni biegów, poduszka skrzyni biegów, wkład poduszki skrzyni biegów.