Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

W oddziałach stacjonarnych Autos warto zakupić filtry do samochodów ciężarowych (TIR-ów) oraz filtry najwyższej klasy. Poszczególne modele występują w dziesiątkach wariantów i pochodzą od cenionych producentów części motoryzacyjnych, takich jak Mann Filter, Hengst, ATP, Exmot, Bosch oraz Filmar. Wszystkie są skonstruowane z myślą o jak najdłuższej i bezawaryjnej pracy. Sprzedaż filtrów do samochodów ciężarowych marek: MAN, DAF, VOLVO, SCANIA, IVECO, RENAULT, MERCEDES, SETRA, BOVA, NEOPLAN, VAN HOOL, SOLARIS, SOLBUS, CASE, DEUTZ FAHR, NEW HOLLAND, JCB, JOHN DEERE, CATERPILLAR.


Niezbędne i trwałe filtry do samochodów ciężarowych

Trwałość jednostki silnikowej jest zależna od jakości filtrów TIR. Powinny one wyłapywać nawet najmniejsze cząsteczki stałe, zawieszone w substancji. Filtry do samochodów ciężarowych dostępne w Autos są znakomicie wykonane i spełnią oczekiwania wytrawnych kierowców. Za ich produkcją stoją znane marki, które projektują poszczególne elementy, mając na uwadze ich trwałość oraz rozwiązania techniczne.

Filtr odpowietrzenia skrzyni korbowej

W asortymencie oddziałów stacjonarnych Autos znajdą Państwo filtry odpowietrzenia skrzyni korbowej, których działanie bezpośrednio wpływa na żywotność jednostki napędowej. Filtr jest zbudowany tak, aby móc przepuścić przez medium filtracyjne jedynie powietrze, zatrzymując groźnych zanieczyszczeń stałych. Filtry odpowietrzenia skrzyni korbowej pochodzą od znanych producentów i pasują do samochodów ciężarowych TIR. 

Filtr hydrauliczny

Zapraszamy do oddziałów stacjonarnych Autos, w których oferujemy między innymi znakomite filtry hydrauliczne do samochodów ciężarowych (TIR-ów) praktycznie wszystkich producentów. Ich rolą jest filtracja cząsteczek stałych zawieszonych w substancji hydraulicznej. Ich obecność w układzie hydraulicznym bardzo często zwiastuje ogromne problemy natury technicznej, w tym zatarcie oraz rozszczelnienie elementów gumowych oraz metalowych. 

Filtr kabiny

W oddziałach stacjonarnych Autos oferujemy między innymi filtry kabiny przeróżnych producentów. Ten element dba o jakość i czystość powietrza wtłaczanego do kabiny i oczyszcza je z zanieczyszczeń groźnych dla zdrowia i komfortu kierowcy oraz pasażerów. Aby dobrze spełniał swoją funkcję, musi być cyklicznie wymieniany i powinien pochodzić od wyspecjalizowanych producentów. 

Filtr oleju

W oddziałach stacjonarnych Autos możesz zakupić nowe i znakomite filtry oleju od najlepszych producentów motoryzacyjnych. W ofercie znajdują się między innymi kompletne obudowy filtra oleju, a także uszczelki podstawy lub obudowy oraz całe zestawy uszczelek podstawy. Wszystkie produkty są kierowane do samochodów ciężarowych przeróżnych producentów. Filtry oleju dostępne u nas w obudowach, mają za zadanie filtrować zanieczyszczenia stałe znajdujące się w oleju i nie pozwolić im się dostać do wnętrza jednostki napędowej. 

Filtr paliwa

Filtrem paliwa nazywamy niewielki, lecz bardzo istotny element eksploatacyjny, który ma za zadanie oczyścić paliwo ze stałych zanieczyszczeń oraz wody. Filtry paliwa są dostępne w dużej ilości w oddziałach stacjonarnych Autos. Wszystkie pochodzą od znanych producentów motoryzacyjnych i będą odpowiednie do samochodów ciężarowych TIR wszelkiego typu. W kategorii tej znajdą Państwo czujniki obecności wody, obudowy oraz odstojniki filtra paliwa, a także uszczelki obudowy i reperaturki, a nawet podgrzewacze przepływowe i zawory filtra paliwa. 

Filtr powietrza

Filtr powietrza ma za zadanie oczyścić powietrze zasysane przez silnik i wtłaczane w późniejszym czasie do komór spalania. Najlepsze modele filtrów różnego typu, w tym także filtrów powietrza, znajdziesz w oddziałach stacjonarnych Autos. Wszystkie modele pochodzą od dobrych producentów motoryzacyjnych i są kierowane do właścicieli aut ciężarowych TIR. W naszej ofercie znajdziesz obudowy filtra powietrza oraz mocowanie, a także przewód dolotowy oraz rezonator i niezbędne uszczelki obudowy. 

Zestaw do przeglądu okresowego

W zestawie do przeglądu okresowego znajdują się wszelkie filtry oraz elementy montażowe właściwe dla danego modelu pojazdu, które należy wymienić raz do roku. W oddziałach Autos znajdą Państwo najlepsze zestawy do aut ciężarowych typu TIR pochodzące od renomowanych  producentów. Zazwyczaj zestaw składa się z filtra oleju oraz filtra powietrza, a także filtra kabinowego. Niektórzy producenci dokładają do niego także korki spustowe oleju oraz świece zapłonowe. 

Filtr hydrauliki przekładni kierowniczej 

W sklepach stacjonarnych sieci Autos, tak w kraju, jak i za granicą, znajdą Państwo między innymi filtry hydrauliki przekładni kierowniczej. Nasze towary pochodzą od cieszących się zaufaniem producentów światowej klasy. Znajdą one zastosowanie w samochodach ciężarowych typu TIR.

Filtr płynu chłodniczego

Filtr płynu chłodniczego jest niezbędny w układzie chłodzenia samochodów ciężarowych, gdyż oczyszcza płyn chłodniczy z zalegających w nim cząstek stałych w postaci ziarenek piasku czy opiłków żelaza. Element ten znajdziesz w asortymencie oddziałów Autos. Wszystkie zostały precyzyjnie wykonane przez renomowanych producentów i zapewniają wiele lat pracy w bardzo intensywnych warunkach. 

Filtry hydrauliki skrzyni biegów - części 

W skrzyni biegów jednym z ważniejszych elementów jest filtr hydrauliki skrzyni biegów. Sprosta on wymogom kierowców i będzie działał sprawnie przez długi czas. W ramach asortymentu do filtrów hydrauliki skrzyni biegów znajdziecie u nas Państwo elementy pompy oleju i korki filtra do skrzyni biegów, a także zestawy do wymiany oleju do przekładni automatycznych. Gwarantujemy jakość i korzystną cenę. Dostępne w naszej ofercie uszczelki filtra hydrauliki skrzyni biegów zostały przystosowane do samochodów ciężarowych (TIR).