Misja firmy

Misją firmy Autos jest zapewnienie klientom swobodnego i sprawnego dostępu do najwyższej jakości produktów - części zmiennych do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, autobusów i elementów wyposażenia warsztatów oraz usług serwisowych oferowanych na najwyższym poziomie.

Współpraca z zaufanymi dostawczymi części i akcesoriów z całego świata. Dbałość o stałą dostępność asortymentu i terminowe dostawy. Ciągłe doskonalenie pracowników, poszerzanie wiedzy specjalistycznej, podnoszenie kwalifikacji oraz pełne wykorzystanie ich profesjonalizmu i potencjału.

Wszystkie te działania mają na celu spełnienie wysokich wymagań i oczekiwań naszych klientów i dostawców, zapewnienie im usług na najwyższym poziomie. Zdobycie zaufania nowych klientów i utrzymanie go wśród dotychczasowych oraz zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta.

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór części do samochodów ciężarowych, przeczep i naczep, części do autobusów oraz maszyn budowlanych. Oferujemy również szeroki wybór wyposażenia warsztatu, m.in. narzędzia do warsztatu samochodowego czy komputer diagnostyczny dla warsztatu.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz