„Autostrada” zamknięta - IV edycja programu już za nami

Trwający od 1 kwietnia 2015 program motywacyjny dla klientów Autos „Autostrada – najszybsza droga do super nagród.” właśnie dobiegł końca. W IV edycji wzięło udział 2116 klientów. Na wymianę punktów na nagrody klienci mają czas do końca bieżącego roku.

Program motywacyjny, który od 4 edycji towarzyszy klientom Autos cieszy się ogromną popularnością. Zasada jest prosta – zakupy marek premiowanych w „Autostradzie” są nagradzane punktami, które później każdy uczestnik może wymienić na nagrody. W tym roku punkty można było zdobyć w zamian za zakupy aż 20 bardzo popularnych marek części zamiennych, wśród których w tym roku można było znaleźć takich dostawców jak ATP, Bosch, Blacktech, WABCO, TEXTAR, KNORR-BREMSE, TOTAL, Valeo, MANN-FILTER, Nissens, BPW, MONROE, KOLBENSMIDT, BF GERMANY, FOMAR FRICTION, SKF, DAYCO, Fristom, FRIMATEC czy FTE.

Korzyści dla klientów wynikające z takich działań są bardzo proste. Zakupy robią wszyscy, a biorąc udział w takim programie jak „Autostrada” mają możliwość w zamian otrzymać nagrody. Dodatkowym atutem jest też fakt, że wybór nagród jest uzależniony tylko i wyłącznie od decyzji samego klienta. Mając dostęp do katalogu online samodzielnie można już na początku założyć, jaką nagrodę chce się dostać. A katalog nagród to aż ponad 1000 produktów, od zabawek dla dzieci przez telewizory, kina domowe, aparaty fotograficzne, elektronarzędzia aż do wyjazdów do spa czy wycieczek zagranicznych. Tylko od uczestnika zależy, co wybierze i czy będzie to jedna nagroda czy np. kilka.

W tej edycji „Autostrady” brało udział 2116 uczestników, którzy uzbierali w sumie blisko 24 miliony punktów. Wczorajszy dzień był co prawda ostatnim, w którym można było dokonywać jeszcze zakupów w zamian za punkty, ale czas na wyminę ich na nagrody uczestnicy mają do końca grudnia 2015. Katalog nagród jest dostępny na kontach uczestników po zalogowaniu na www.autostrada.autos.com.pl.

Teraz przed nami krótka przerwa, a za kilka miesięcy wracamy z V edycją programu motywacyjnego dla klientów Autos. Mamy nadzieję, że tendencja pozostanie wzrostowa i w kolejnej edycji będzie Was jeszcze więcej.

Data dodania: 1.12.2015r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz